PERUK  MODELLERİ  için SACHPERUK.COM yada PERUK.COM.TR sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Perukların ilk kullanılmaya başlandığı tahmin edilen eski Mısır dönemlerinden beri gücün, iktidarın simgesi olarak kabul edilen saçların dökülmesi ile kişilerin kendilerini psikolojik açıdan daha iyi hissetmeleri ve sosyal yaşam içerisinde imaj güçlendirici bir kozmetik tamamlayıcıdır. İyi bir görüntünün güçlü bir psikoljiye, mutlu aile, özel hayat ve iş yaşamına kadar etkili olmasından dolayı saçladırma yöntemleri çok önemlidir. Güney Kore’de saçları gökülmüş olan hiç bir kadın ve erkek ile hiç kimse evlenmek istemez. Dolayısı ile dünta üzerinde mevcut bulunan saçlandırma yöntemlerinin en iyileri Güney Kore tarafından icad edilmiştir. Böyle sosyolojik bir durumda elbette çıplak başı örtecek sistemlerin varlığı önem kazanmaktadır. Avrupa toplumunda benzer bir gelenek olmasada erkek toplumunda güzel kadının tarfi yapılırken “sırma gibi uzun ve gür saçları vardır” diye başlayan erkek sohbetlerinde kadının güzelliğinin saçlarının güzelliği ile eşdeğer olduğu bilinmektedir.

Kullanmayı düşündüğünüz saçlandırma sistmelerinden size uygun olan yöntemi seçmeniz daha önce saçlandırma sitemi kullanmadığınız için pek mümkün değildir. Bu yüzden profesyonel bir destek almanız doğru olur. Size en eygun saçladırma yöntemi açık alanın büyüklüğüne yaşam tarzınıza uygun olması gerekmektedir. SACH ve VOGUE HAIR saçlandırma uzmanları size en kullanışlı ve pratik yöntemi önererek dökülen eski saçlarınızıan yerine hayal ettiğiniz yeni saçlarınıza kavuşmanız için en geçerli yöntemi sunacaktır. Tek yapmanız gereken 444 3 671 numaralı çağrı merkezimizden randevu almanız ve sadece siz ve uzmanımızın bulunduğu bir ortamda size özel çözümlerin sunumu yapılacaktır. Özellikle Kemoterapi tedavisi sonrasında dökülen saçlarınızın kesilerek yeni saçlandırma siteminiz saçlarınıza adapte edilecektir.  Kemoterapi tedavisi gören kişilerin hassasiyetinin farkındayız bu yüzden sizlerin bu en hassas  döneminizde destek olmak için varız.

Kemoterapi sonrasında kullanacağınız saçlandırma sisteminde kullanılacak olan materyellerin medical özellikte olması gerekmektedir. Başınızı tahirş edecek ve alerjik duruma neden olabilecek meteryaller ile yapılan saçlandırma sistemleri Kemoterapi Tedavisi gören kişiler için uygun olmayacaktır

Perukların başın doğal yapısına uygun bir giysi gibi başınızı saran ve orijinal saçınızın çıkış yönünde ve sınırından başlayıp başınızı tamamı ile veya çıplak olan bölümlerini kaplayarak açık alanları kamufle yöntemidir. Elbette her insanın farklı genetik yapısına göre baş yapısı ve saç dökülme şekli vardır. İşte bu farklı dökümle şekillerine uygun peruk çeşitleri ve protez saç uygulamaları mevcuttur.

Hangi durumlarda hangi Peruklar kullanılmalı hangi çeşitleri uygun,  Kullanım amacı ve sıklığına göre peruğunuzun ve ya protez saç seçimini Sach ®  Saç Uzmanı tarafından  Saç Merkezimizde ücretsiz konsültasyon ile size saç uzmanımız Murat KOLUKIRIK tarafından önerilerde bulunulacaktır ve size en uygun saçlandırma sistemi tespit edilecektir.

Kadın Perukları Modelleri ve Erkek Perukları i birbirinden farklı olmakla beraber imalat aşamasında bu peruklar arasında farklı kep yapıları kullanılarak çok fatklı teknikler ve şekillerde üretilmektedir. Bu yüzden özellikle Erkek Peruklarının yapımı imalat aşaması farklılıklar arz etmektedir. Sach Peruk Merkezi uzmanı Murat Kolukırık Erkek Perukları ve Protez Saç sistemlerinde en ileri teknolojileri kullanarak dışarıdan kimsenin anlayamayacağı son teknoloji Protez Saç sistemleri geliştirmiştir. Protez saç teknolojisinde Dünya lideri olan VOGUE HAIR Türkiye yetkilisi olarak sizlere en son teknoloji protez saç sistemlerini sunmaktayız.

Kemoterapi tedavisi gören hastalar için özel olarak üretilen Kemoterapi Perukları günlük kullanımda baş derinizin hava alması ve konforlu kullanımı için özel teknikler ile büyük titizlikle üretilmektedir.

Ham Saç İle imal edilmiş olan Gerçek İnsan Saçı Doğal Peruklar, Kanakolan Peruklar ve Sentetik Peruklar olmak üzere farklı materyaller ile hazırlanmaktadır.
Elbette en kaliteli peruklar doğal olanlardır. Kanakolan Peruğun çeşitleri sentetik peruklardan daha kalitelidir.Peruk-Satış-by-Sach-Peruk

Kanakolan Peruk Nedir? Hakkında yazımızı okuyunuz.

Peruğunuzu Satın Aldıktan Sonra Peruğunuzun Bakımı Hakkında Bilgilere Burada Bulabilirsiniz.

Online Peruk Satış Merkezi 100% Doğal Gerçek Saç Peruklar, Kanakolan Peruklar, Sentetik Peruklar, Türban Perukları, Kemoterapi Peruğu Çeşitleri Online Siparişlerinizi Kapıda Ödeme Sistemi İle Garantili Sunuyor.

 

Doğal Peruklar ve  Modelleri

 

Doğal Peruklar ve  Modelleri

 

Doğal Peruklar ve  Modelleri

 

Doğal Peruklar ve  Modelleri

 

Doğal Peruklar ve  Modelleri

 

Protez Saç Öncesi Sonrası

Protez Saç Öncesi Sonrası Video İzle

Eski Çağlarda Kullanılan Peruklar.

Peruka

Peruka

Peruka

Peruka

Peruka

Peruka

Peruka