Kanekalon Peruk  Nedir?

 

Uzun Peruk

Uzun Peruk

Kanekalon Peruk çok doğal bir his ve duygu uyandıran sentetik peruklardan çok daha doğal ve vücudunuzdaki doğal kıllar ile aynı görünüme sahip bir yapay saç türüdür.

Kanekalon Peruk  doğal insan saçı tercih etmeyen farkat peruk kullanma intiyacı olan kişiler için en ileri teknoloji ile sentetik peruklar gibi parlamayan, suni platik görünümü olmayan görüntünüzü tamamlayıcı günümüz modern sosyetik yaşam tarzı ile daha hafif, daha yumuşak bir saç.  Bu muhteşem gerçeğinden ayırt edilemeyen dünyevi ünlü sentetik elyaf “Kanekalon ” son 50 yılda en kaliteli sentetik saç gibi adı, yaygın dünyada peruk ve saç uzatma önde gelen sach peruk markaları için kullanılır.

Kanekalon Peruk Saç sanayi ile en kaliteli ısı dostu sentetik elyaf olarak tanınan, Futura ™ fiber ısı direnci tutarlı modern kadının tarzı ile en yi saç stilleri oluşturmak, değiştirmek ve mükemmelleştirmek için tasarlanmıştır. Bu sentetik saç diye bilinen teknolojik yenilik fonksiyonu sentetik lifler eklendiğinde, bu yenilikçi Futura ™ lifleri saç sektörlerde yeni bir talep yarattı. Ultima ® Saç gerçek insan saçı özellikleri, dokunuş ve hissi ile insan yapımı ilk ve tek Kanekalon Peruk  saç. Doğal kolajen proteini ile yapılan, Ultima ® nem bakımından zengin, doğal, sağlıklı saç ve doğal parlaklığa sahip çevre dostudur..